Połączyliśmy kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej z kolarstwem – pasją, którą zajmujemy się od ponad 30-tu lat….
W prosty sposób możecie samodzielnie zaprojektować profesjonalne naklejki dla siebie lub drużyny, którymi oznaczycie swój rower, kask lub każdy inny sprzęt sportowy.
Druk w technologii UV na markowych foliach samoprzylepnych gwarantuje odporność na czynniki zewnętrzne.
Razem z zestawem naklejek otrzymacie instrukcję klejenia. Wysyłka naklejek GRATIS!!!
Dodatkowym asortymentem oferowanym przez naklejkinarowery.pl są odzież i akcesoria sportowe z możliwością pełnej personalizacji.
Wejdź do naszego sklepu i sprawdź co możesz wybrać dla siebie…

PROFESJONALNE NAKLEJKI… i nie tylko!

Co otrzymujesz w zestawie?

SPORT

Komplet spersonalizowanych naklejek 12 sztuk na białe tło (tekst w kolorze czarnym), wydrukowana na folii bezbarwnej, gotowa do przyklejenia na dowolnej sztywnej, gładkiej powierzchni.

SPECIAL

Komplet spersonalizowanych naklejek 12 sztuk (6 na jasne tła – tekst w kolorze czarnym i 6 na ciemne tła – tekst w kolorze białym), wydrukowana na folii bezbarwnej, gotowa do przyklejenia na dowolnej sztywnej, gładkiej powierzchni.

SUPER

Komplet spersonalizowanych naklejek 16 sztuk (8 na jasne tła – tekst w kolorze czarnym, 8 na ciemne tła – tekst w kolorze białym), w tym zestawie jest 6 kompletów na rower i 2 komplety na kask, wydrukowana na folii bezbarwnej, gotowa do przyklejenia na dowolnej sztywnej, gładkiej powierzchni.

SPECIAL-WHITE

Komplet spersonalizowanych naklejek 12 sztuk (12 na ciemne tło – tekst w kolorze białym), wydrukowana na folii bezbarwnej, gotowa do przyklejenia na dowolnej sztywnej, gładkiej powierzchni.

SUPER-WHITE

Komplet spersonalizowanych naklejek 16 sztuk (16 na ciemne tło – tekst w kolorze białym), w tym zestawie jest 6 kompletów na rower i 2 komplety na kask, wydrukowana na folii bezbarwnej, gotowa do przyklejenia na dowolnej sztywnej, gładkiej powierzchni.

Uwaga! W związku z brakiem możliwości rejestracji przesyłek priorytetowych Poczty Polskiej, wysyłka listem zwykłym priorytetowym jest realizowana na odpowiedzialność kupującego. W przypadku zaginięcia przesyłki, reklamacje z tego tytułu nie będą rozpatrywane.