Co możemy zamówić na stronie naklejkinarowery.pl?

Naklejkinarowery.pl to marka sportowa, która oferuje personalizowane akcesoria, takie jak naklejki na rower (indywidualne i zespołowe), odzież, plecaki itp.

Co zawierają zestawy SPORT, SPECIAL, SUPER?
Drukujemy w technologii UV na foliach samoprzylepnych markowych producentów, nacinamy naklejki dopasowując szerokość do Twojego tekstu.
Standardowe zestawy skomponowaliśmy tak, żeby spełniały większość oczekiwań. Jeżeli masz inne potrzeby (format, kształt, kolory, rodzaj folii) napisz info@naklejkinarowery.pl – na pewno pomożemy!

Jak mogę się z wami skontaktować?

Aby skontaktować się z nami, po prostu napisz do info@naklejkinarowery.pl. Mamy dział obsługi, który napisze do Ciebie tak szybko jak to możliwe! Można również zadzwonić pod numer +48 601 569 161.

Mam zdjęcie z naklejkami naklejkinarowery.pl chciałbym się nimi podzielić. Gdzie mogę wysłać?

Aby udostępnić Twoje zdjęcie, po prostu napisz do nas na adres info@naklejkinarowery.pl lub opublikowanie go na naszym profilu Facebook.

Jak mogę zapłacić?

Nasze płatności są przetwarzane przez systemy:
PayPal i PayU najszybsze, najbezpieczniejsze i najłatwiejsze sposoby płacenia w Internecie.
PayPal i PayU akceptuje karty kredytowe, karty debetowe i przelewy bankowe w 21 różnych walutach, jak również płatności za pośrednictwem konta PayPal lub PayU.
Jeśli posiadasz swoje konto PayPal lub PayU, transakcje będą realizowane automatycznie z Twojego istniejącego konta.
Druga opcja dla osób nie posiadających konta PayPal / PayU to płatność za pomocą karty kredytowej lub debetowej.
Dla płatności krajowych polecamy używać drugiego systemu PayU.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

W związku z tym, że wszystkie nasze produkty są wykonywane na indywidualne zamówienie (nie jest to gotowy towar sprzedawany z magazynu) standardowy czas produkcji to ok 7-10 dni roboczych, czas przesyłki jest zależny od firmy wysyłkowej. Dokładamy wszelkich starań by ten czas skracać jak tylko to jest możliwe.

Jaka jest jakość naklejek?

Nasze imienne naklejki drukowane są w technologii UV na bezbarwnych foliach winylowych tylko markowych producentów.
Mają wysoką jakość, są trwałe i doskonale nadają się do aplikacji na płaskich, gładkich, sztywnych i nieporowatych powierzchni.

Czy mogę anulować zamówienie?

Można anulować zamówienie, ale tylko przed jego wydrukowaniem. Napisz do nas na info@naklejkinarowery.pl a my natychmiast sprawdzimy stan Twojego zamówienie i powiadomimy Cię o tym.

Czy mogę wydrukować moją własną grafikę zamiast flagi?

Jeżeli zamówisz więcej niż dwa komplety klasycznych naklejek dla team’ów, możesz przesłać własne logo lub grafikę dodając zgodnie z instrukcją!

Jak przygotować grafiki do druku?

Prosimy i przesyłanie grafik w formacie JPG, PNG, w kolorystyce CMYK, rozdzielczość pozioma minimum 2500 pixeli.

Dlaczego koszulki są tylko białe?

Pełnokolorowy nadruk sublimacyjny można wykonać jedynie na białym podłożu, atramenty te nie są farbami kryjącymi i na innym tle niż białe będą zmieniać kolory, a na ciemnych nie będą wcale widoczne.
Ten typ nadruku gwarantuje bardzo wysoką jakość i trwałość grafik.

Uwaga! W związku z brakiem możliwości rejestracji przesyłek priorytetowych Poczty Polskiej, wysyłka listem zwykłym priorytetowym jest realizowana na odpowiedzialność kupującego. W przypadku zaginięcia przesyłki, reklamacje z tego tytułu nie będą rozpatrywane.